Prieš metus Barselonos mobilių technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatyti „Galaxy S6“ ir „S6 Edge“ unikaliu dizainu išsiskyrė iš gausybės „Android“ įrenginių, o šįmet atnaujintose S7 serijos versijose buvo ištaisyta dalis ankstesnių trūkumų ir įdiegta keletas įdomių funkcijų.

Iš pirmo žvilgsnio „Galaxy S7“ ir „S7 Edge“ modeliai atrodo kone identiškai pirmtakams, tačiau geriau įsižiūrėjus matyti „Gorila Glass 4“ stiklu dengto korpuso išlenkimai nugarinėje dalyje. „Samsung“ teigia, kad dėl lenkto korpuso telefonus bus patogiau laikyti rankose, tačiau aš didesnio skirtumo laikydamas rankose telefoną nepastebėjau.

Retai nutinka, kad telefonų gamintojai pamirštų megapikselių lenktynes ir telefone sumažintų jų skaičių, tačiau „Samsung“ padarė būtent tai: vietoje 16 MP kameros įtaisė 12MP kamerą.
Kita menkai pastebima, bet maloni dizaino naujovė – nuo šiol telefonų nugarinėje dalyje esanti kamera bus mažiau atsikišusi, dėl to telefonai atrodo stilingiau.

Dabar S7 telefonų šone atsirado ir microSD lizdas, kuriame galima įdėti iki 200 GB talpos atminties kortelę. S7 liniją, skirtingai nei S6, nuo vandens ir dulkių saugos IP 68 technologija.

„Galaxy S7“ modeliai turi tokios pat raiškos Quad HD 1440 x 2560 p Super AMOLED ekraną, kuris bus „visuomet“ įjungtas – ekrane rodomi svarbiausi pranešimai, laikas ir baterijos talpa. Tiesa, jutiklis jaus, kada telefonas guli jūsų kišenėje ir tokiu atveju energijos be reikalo neeikvos. „Galaxy S7“ ekranas yra toks pats – 5,1 įstrižainės colio, o „S7 Edge“ – kiek didesnis ir sieks 5,5 colio.

Retai nutinka, kad telefonų gamintojai pamirštų megapikselių lenktynes ir telefone sumažintų jų skaičių, tačiau „Samsung“ padarė būtent tai: vietoje 16 MP kameros įtaisė 12MP kamerą. Ja darytos nuotraukos, anot „Samsung“, bus kokybiškesnės, nes nauji pikseliai sugers kur kas daugiau šviesos. Kamera turi didžiausią išmaniame telefone panaudotą diafragmą (f/1.7), o dviguba pikselių sistema vaizdą leis sufokusuoti iki trijų kartų greičiau.

Iš tiesų, specialiame žiniasklaidai skirtame kambaryje MWC parodoje išmėginta nauja kamera vaizdą fokusavo itin sparčiai ir veikė pastebimai greičiau už S6.

„Samsung“ pristatė vandeniui atsparius „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ 14 nuotr.
„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus„Samsung“ pristatė „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ telefonus
Viena iš įdomiausių naujovių „Samsung“ telefonuose susijusi su specialiu žaidimų telefone režimu. „Qualcomm Snapdragon“ lustas su aštuonių branduolių procesoriumi (Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, greičiausiai pasirodys versija su „Samusng“ gamintu „Exynos“) ir 4 GB RAM sparta leis telefoną naudoti ir sudėtingesniems telefoniniams žaidimams. Be to, „Samsung“ S7 modeliuose nuo šiol įdiegė ir skysto aušinimo sistema, kuri randama visose „rimtose“ žaidimų kompiuteriu sistemose.

Dabar „Samsung“ telefonuose bus įdiegtas ir specialus žaidėjams skirtas režimas – žaidžiant bus galimybė pasirinkti, kad žaidimo metu niekas negalėtų paskambinti, taip pat užblokuoti „back“ (atgal) ar kitus mygtukus, kad netyčia jų nepaspaustumėte. Turbūt kiekvienas žaidžiantis telefonu žaidimus prisimena, ką kartais norisi padaryti su telefonu paspaudus ne tą mygtuką.

TAIP PAT SKAITYKITE:
„Samsung“ pristatė vandeniui atsparius „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“„Samsung“ pristatė vandeniui atsparius „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“
„Samsung“ pristatė „Gear 360” – modernų įrenginį akimirkoms įamžinti„Samsung“ pristatė „Gear 360” – modernų įrenginį akimirkoms įamžinti
Pasirenkant žaidimus nuo šiol bus galima žaidimą įrašyti ir kartu vaizdą filmuoti priekine kamera, taip pat pasirinkti mažiau energijos eikvojančius režimus, kuomet žaidimų metu vaizdas bus rodomas prastesne raiška.

Galiausiai, nuo pirmtakų „Samsung“ skirsis ir maždaug 15 proc. talpesne baterija: 3 tūkst. mAh „Galaxy S7“ ir 3,6 tūkst. „Galaxy S7 Edge”.

Lietuvoje „Samsung“ telefonais bus pradedama prekiauti nuo kovo 11 dienos, 32 GB „Galaxy S7“ kainuos virš 700 eurų, „Galaxy S7 Edge“ – virš 800 eurų.

Parenge: 15min.lt NUORODA

Pirmas žvilgsnis į „Samsung Galaxy S7“: kuo nauji telefonai skiriasi nuo S6 serijos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *